TESİSAT MAKİNALARIMIZ

Pis Su Tıkanıklık Açma Makinası

Gider Açma Makinalarımız ile konut ve işyerlerinizde sizlere tertemiz kırmadan dökmeden gider açma olanağı sunuyoruz.

pis Su giderleri, kanalizayon, kanal açma işlerinizde kırmaya meydan vermeyen son teknoloji pis su tıkanıklık açma makinaları ile hizmet veriyoruz.

Detay bilgi için lütfen iletişime geçiniz...


Gider Boruları Görüntüleme KamerasıGider Boruları Görüntüleme Kamerası

Gider Boruları Görüntüleme Kamerası ile pis su gider ve kanallarınızın görüntüleri ile tıkanıklık vb sorunları görüntüleyerek kırmadan dökmeden tamiratını yapıyoruz.

Pis Su gider boruları görüntüleme kamerası sorunların kaynağına hızlıca ulaşıp ekonomik olarak atık su tesisatınızdaki tıkanıklıkları gideriyoruz. Üstelik Sefa Tesisiat garantisi ile..


Termal KameraTermal Kamera

Sıcak su tesisiatınızda ve/veya soğuk su tesisatınızda meydana gelen su kaçakları ve su sızıntılarını kırmadan dökmeden termak kamera sistemiz ile görüntüleyip tamiratını gerçekleştiriyoruz.

Temel mantığı sıca klığı görüntülemek olan termal kameralar ile hızlı ve garantili olarak su kaçaklarını bulup onarımını gerçekleştiryoruz..


Kalorifer Tesisatı ve Petek Yıkama MakinasıKalorifer Tesisatı ve Petek Yıkama Makinası

Kalorifer Tesisatı ve Petek Yıkama Makinası ile kombi ve petekler ile tesisiatta oluşan tortu ve kalıntıların kimyasal ilaçlar ile temizlenmesini sağlıyoruz. %40 lara varan oranlarda enerji tasarrufu sağlayan bu sistem hem hızlı hemde garantilidir.

Uzun Zaman kullanılan kombi ve peteklerinizi kışa hazırlayın ve daha ucuza ve verimli olarak ısının...