HAKKIMIZDA

Tesisat işleriniz itina ile yapılır

Sefa Tesisat Ustası kurulduğu günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile İstanbul Anadolu yakası ve Gebze, Darıca bölgesinde tesisat işleri, kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti tamiri konusunda siz değerli müşterilerine ürün ve hizmet sunmaktadır.

Soğuk sıcak su tesisatı, kalorifer tesisatı, atık su giderleri, pis su giderleri, kombi petek temizliği, kırmadan dökmeden su kaçaklarının tesbit edilip onarılması, gider tıkanıklıklarının tam otomatik robotlarla görüntülenip açılması, her türlü su kaçak ve sızıntısının tesbit edilip tamir edilmesi, kombi temizliği, kombi servis bakım onarımları konusunda hizmet vermektedir.

Kırmadan dökmeden tesisatlarınızdaki sorunların tesbitinde teknolojinin önde gelen üreticilerinin ürünleri olan robot ve cihazlar kullanılmaktadır. Pis su tıkanıklık açma makinası, pis su gider tıkanıklıkları görüntüleme makinası, termal kameralar, kalorifer tesisatı ve petek yıkama makinası ile konut ve işyerlerinizdeki tesisistalarınızın sorunlarını(tıkanıklık, sızıntı, kaçak, vb.) tebit edip tamir ve bakımlarını yapıyoruz. Üstelik Hızlı, ekonomik ve sizlere kırıp dökmek gibi ek işler çıkarmadan.

Su Tesisatı kırmadan dökmeden elektronik cihazlarla su kaçakları, kalorifer kaçakları atık su giderleri noktasal olarak tesbit edilir ve tamiratı yapılır